Приватне підприємство

Послуги для моряків та судноплавних компаній

Про нас

Приватне підприємство «Атлантік-Експрес» було засноване у 1997 році в Україні в місті Херсоні. Ми пропонуємо широкий спектр високоякісних послуг для моряків та судноплавних компаній, маючи величезний досвід з підбору кадрів плавскладу на будь-які типи суден. Наше підприємство будує свою роботу на основі безпечного та економічно ефективного менеджменту у галузі підбору кадрів морехідного персоналу, що задовольняє, як потреби роботодавців так і моряків. Приватне підприємство «Атлантік-Експрес» пропонує судновласникам високопрофесійні послуги з підбору та управління екіпажем на основі досвіду, індивідуального підходу та сучасних інструментів для вирішення рекрутингових задач.

Ми пропонуємо нашим клієнтам наступні послуги:

  • Велику базу даних попередньо відібраних та дипломованих моряків
  • Ретельну перевірку морського досвіду та документів кандидатів
  • Перевірку дипломів та свідоцтв на легітимність
  • Допомогу з оформлення віз, проходження будь-яких курсів підготовки перед посадкою на судно
  • Тестування моряків: Marlins Test, CES 4.1
  • Направляємо моряків для проходження медичної комісії

Приватне підприємство «Атлантік-Експрес» є ліцензованим підприємством, яке працює згідно з діючим законодавством України та має сертифікат відповідності до стандарту якості ИСО 9001:2015 та сертифікат відповідності до Регламентації 1.4 вимог з працевлаштування морехідного персоналу міжнародної Морської Конвенції про Працю, 2006 р. (ILO MLC, 2006)

«Атлантік-Експрес» є ліцензованим підприємством

Про нас

Приватне підприємство «Атлантік-Експрес» пропонує судновласникам високопрофесійні послуги з підбору та управління екіпажем на основі досвіду, індивідуального підходу та сучасних інструментів для вирішення рекрутингових задач.